wtorek, 12 marca 2013

Ale to już było

Wiem, wiem, ale jeszcze dwóch nie pokazywałam. Zielona, w moich kolorach i morska. Obie na metalowych bazach. Więcej na razie nie będzie, bo bazy mi się skończyły. Na końcu zaś prościutkie kolczyki w zestawieniu kolorystycznym, które także na pewno powtórzę.


6 komentarzy:

 1. Te zielone kolczyki cudniaste są :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zielona bardzo ładna ale ta niebieska wyglada nizwykle ciekawie, ten odcień błękitu w połączeniu z ciemniejszymi koralikami swietny

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam. Chciałabym zaprosić Cię na "Książeczki synka i córeczki" oraz na "Babylandię" na dwie zabawy, w obu do wygrania ciekawe książki, ale nie tylko, bo jest również kilka sztuk biżuterii hand-made i drobiazgów do tworzenia biżuterii :) Nie chce narażać się wklejając bezpośrednio linki, ale jeżeli byłabyś zainteresowana to blogi znajdziesz w moim profilu :) Może miałabyś ochotę wziąć udział? Nie żebym namawiała, po prostu polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie zrobione zdjęcia,,mam nadzieję,jednak Aniu,że do sklepiku będzie więcej ujęć, żeby można było widzieć z każdej strony biżuta.Wspaniałe wykończenie każdej sztuki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzeno, teraz zdjęcia robi się lepiej, bo światło naturalne to jednak jest bezkonkurencyjne dla mnie. Oczywiście staram się robić po kilka ujęć, ale czasem z 5-8 zdjęć, nadaje się tylko jedno. W ogóle to wiele czasu mi to fotografowanie i obróbka zdjęć zajmuje. Ciekawe jak to u innych wygląda?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...