czwartek, 9 lutego 2012

Nowa jakość zdjęć

Mam nadzieję, że udało mi się oddać choć w części urok tych koralikowych naszyjników. Powstały na bazie Swarovski Rivoli Crystal. Oprawiłam te śliczności w koraliki TOHO. Stanowią piękną ozdobę na co dzień i na wyjątkowe okazje. Na pewno ciężko nie zwrócić na nie uwagi. Połyskują zabójczo, jak to Svarowski, a koraliki nadają im wyjątkowej głębi.

5 komentarzy:

 1. Piękne... piękną biżuterię tworzysz. Widać, że nosisz w sobie ten dar, który pozwala tworzyć, znajdowac wyraz artystycznemu spojrzeniu na świat i dzielić się pięknem z innymi. Super.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyżbyś to była Ty Ewo? Dziękuję za miłe słowa. Uwielbiam to robić, a słowa pochwały stanowią dla mnie niesamowitą motywację. I to, że ktoś tu czasem zajrzy :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam od czasu do czasu.

  OdpowiedzUsuń
 3. naprawdę co za ostrość zdjęć,aż po oczskach bije,Poprzednie nie były najgosze,ale te są lepsze.Naszyjnik fantastyczny,delikatny z moimi ulubionymi u Ciebie zakończeniami!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marzeno, dziękuję, że doceniasz zdjęcia. Sprzęt oczywiście robi swoje, ale i tak trzeba się ostro nagimnastykować i przy pstrykaniu i przy obróbce. Ale jestem zadowolona, teraz już nic nie przeszkadza w kontemplacji samej biżuterii.

   Usuń
 4. Pięknie u Ciebie :) Podziwiam Twoje plecionki.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...